Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16416
Stary 12.11.2009, 20:11
Pocieszający jest fakt że w Wiśle nie ma trenera bramkarzy bo wyjechał co prawda lepiej pózniej niż wcale chociaż juz powinien pożegnać sie ze stołkiem po kompromitacji Pawełka z Levadią więc tym razem chyba pierwszy raz w sprawie zatrudnienia bramkarza między słupkami wiślackiej bramki najwięcej bedzie miał do powiedzenia Skorża to chyba dobry znak a ta poza tym to kto przygotowuje bramkarzy do sparingu z Podbeskidziemsą już jakieś informacje w sprawie nowego trenera bramkarzy
Odpowiedz cytując