Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa
Offline
#
16415
12.11.2009, 19:43
canarinhos
napisał(a):
Żeby nie bylo za duzo hurraoptymizmu o Moretto :
http://www.youtube.com/watch?v=_MGxo...eature=related
Wpadki każdemu się zdarzają... już lepiej jedna taka wpadka raz na czas niż niepewny bramkarz jak Mario i strach o błąd w każdym meczu...
Zawsze Wierni i Odd
ani - WISŁY KRAK
ÓW chuligani !!
*Michael*
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do *Michael*
Znajdź inne posty napisane przez *Michael*