Jeśli był taki temat to bardzo przepraszam, ale niestety nie znalazłem
Więc chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mógłbym powiesić szaliki na ścianie aby nie uszkodzić ich a zarazem ściany?
Kiedyś czytałem, że przykleja się je plasteliną (czy czymś podobnym), ale na ścianie zostają tłuste plamy.
Z góry dzięki za wszelką pomoc
Pzdr