Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12308
Stary 12.11.2009, 19:35
http://www.youtube.com/watch?v=svog-ENhoug

http://www.youtube.com/watch?v=eGJ8k6Te0bE

co to ejst za styl niemiecke disco polo u nas chyba takich piosenek niema co? niezle jajca u nas jak juz to HH albo przyspiewki . ciekawi mnie to
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując