|
Mateuusz dzisiaj w Futbol News pisze że kibice chcą zbojkotować mecz w Bydgoszczy za to że Pzpn przeniósł mecz z Kanadą z Kielc do Warszawy na remontowany stadion Legii ,więc pewnie dalej będzie propaganda "bojkotu"
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|