GemHZR napisał(a):

|
Ważne, że kasa będzie mu się zgadzała przez najbliższe 5 miesięcy (wersja optymistyczna). Wojciechowski chyba liczy na transfery Hiszpanów, jak Astiza, więc Bakero może posiedzieć do wiosny nawet jeśli będzie dostawał po tyłku.
|
Tez sądze ze Wojciechowski uznał ze i tak jest spalony w Polsce postepowaniem m.in z Kaczmarkiem ,ze zaden szanujacy sie trener nie bedzie u niego pracowal.
Wypiąl wiec tylek i obral zupelnie inny kierunek.
Inny trener to tez inna mentalnosc ale i inne kontakty-na ktore Wojciechowski pewnie liczy tu zresztą najbardziej,--taki rodzaj trenera-scouta.
A Bakero pewnie bedzie w szoku jak pomysli pojecia ktore w Polsce nie istnieją
baza treningwa,boiska trenigowe,szkołki mlodziezowe,stadiony (Polonii) ..
jak bedzie miał jajca to bedzie krzyczał jak Dan,ale wtedy moze sie sam wykopac ze stołka.Zobaczymy
