Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3108
Stary 12.11.2009, 18:48
GemHZR napisał(a):Wyświetl post
Ważne, że kasa będzie mu się zgadzała przez najbliższe 5 miesięcy (wersja optymistyczna). Wojciechowski chyba liczy na transfery Hiszpanów, jak Astiza, więc Bakero może posiedzieć do wiosny nawet jeśli będzie dostawał po tyłku.





Tez sądze ze Wojciechowski uznał ze i tak jest spalony w Polsce postepowaniem m.in z Kaczmarkiem ,ze zaden szanujacy sie trener nie bedzie u niego pracowal.

Wypiąl wiec tylek i obral zupelnie inny kierunek.

Inny trener to tez inna mentalnosc ale i inne kontakty-na ktore Wojciechowski pewnie liczy tu zresztą najbardziej,--taki rodzaj trenera-scouta.


A Bakero pewnie bedzie w szoku jak pomysli pojecia ktore w Polsce nie istnieją

baza treningwa,boiska trenigowe,szkołki mlodziezowe,stadiony (Polonii) ..

jak bedzie miał jajca to bedzie krzyczał jak Dan,ale wtedy moze sie sam wykopac ze stołka.Zobaczymy
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 12.11.2009 o godz. 18:51.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując