widzę, że na bet-at-home się gra ;-)
ja mam tam jeden zakład otwarty od roku:
===
no dobra, to rozumiem już tę zależność, że tylko przy wysokich kursach się opłaca, a w takim razie coś takiego bez podpór oprócz meczu amiki:
Lech Poznan - Ruch Chorzow podwójna szansa
X2 1.85
Wisla Krakow - Cracovia Krakow
1 1.35
Slask Wroclaw - Odra Wodzislaw Slaski
1 1.45
Legia Warszawa - Polonia Warszawa
1 1.30
Lechia Gdansk - GKS Belchatow
1 2.60
Polonia Bytom - Jagiellonia Bialystok
1 1.85
Korona Kielce - Zaglebie Lubin
1 2.30
52.08
stawka : 42.00
możliwa wygrana: 743.44 PLN