Wyświetl pojedynczy post
kacap
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5056
Stary 12.11.2009, 18:46
widzę, że na bet-at-home się gra ;-)

ja mam tam jeden zakład otwarty od roku:



===

no dobra, to rozumiem już tę zależność, że tylko przy wysokich kursach się opłaca, a w takim razie coś takiego bez podpór oprócz meczu amiki:


Lech Poznan - Ruch Chorzow podwójna szansa X2 1.85

Wisla Krakow - Cracovia Krakow 1 1.35

Slask Wroclaw - Odra Wodzislaw Slaski 1 1.45

Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1 1.30

Lechia Gdansk - GKS Belchatow 1 2.60


Polonia Bytom - Jagiellonia Bialystok 1 1.85

Korona Kielce - Zaglebie Lubin 1 2.30
52.08






stawka : 42.00
możliwa wygrana: 743.44 PLN
Odpowiedz cytując