Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16408
Stary 12.11.2009, 18:33
Zawodnik pozostający przez rok bez pracy nie stawia zaporowych warunków, chyba że jest kompletnym idiotą.

To Moretto jest pod ścianą, nie Wisła. W 400 tys. € nie wierzę, w Benfice bramkarz nie może liczyć na taki kontrakt a to był szczyt jego piłkarskiej kariery. To kwota wzięta z kosmosu.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując