|
Zawodnik pozostający przez rok bez pracy nie stawia zaporowych warunków, chyba że jest kompletnym idiotą.
To Moretto jest pod ścianą, nie Wisła. W 400 tys. € nie wierzę, w Benfice bramkarz nie może liczyć na taki kontrakt a to był szczyt jego piłkarskiej kariery. To kwota wzięta z kosmosu.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|