Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2943
Stary 12.11.2009, 18:29
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
No właśnie ale Ochalik nie jest już pracownikiem Wisły i może mówić ile dusza zapragnie
Nie wiem jak jest w przypadku zwolnienia dyscyplinarnego, ale nawet w przypadku rozwiązania umowy o pracę może być zapis, że nie wolno ujawniać szczegółów swojej pracy w ciągu jakiegoś okresu czasu. Często takie zapisy obowiązują w przypadku umów o pracę w dużych korporacjach.

Więc zobaczymy, jak to z Ochalikiem będzie. Moim zdaniem kluczowe jest to, czy nasz ex-rzecznik pójdzie w tej sprawie do sądu pracy + ew. wyrok sądu.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując