Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kibic z Grodu Kraka
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
12303
12.11.2009, 18:18
Joaquin
napisał(a):
Mam zamiar kupić lapa, a jako, że nie mam całej sumy to chce go wziąć na raty w jednej z sieci sklepów elektronicznych (Saturn, Mediamarkt). I tu tkwi problem.
Jakich formalności trzeba dopełnić, żebym mógł to zrobić
Potrzebne jest zaświadczenie o dochodach czy wystarczy dowód osobisty
http://www.gemoneybank.pl/pl/klienci...e_kupowac.html
ten akurat bank obsługuje MediaSaturn Holding kiedys było tak że przy wpłacie mogłeś bez zaświadczenia
Kibic z Grodu Kraka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kibic z Grodu Kraka
Znajdź inne posty napisane przez Kibic z Grodu Kraka