Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2935
Stary 12.11.2009, 17:52
Nie wiem dlaczego. My w ogóle za mało wiemy. Jest bardzo enigmatyczna wypowiedź klubu, z której wynika że Ochalik samowolnie wydał oświadczenie.

Jeśli tak, to jest to całkowicie dyskwalifikujące zachowanie i podstawa nawet do skarżenia w sądzie za działalność na niekorzyść spółki. A już na pewno do zwolnienia dyscyplinarnego.

Wolę jednak poczekać na oświadczenie drugiej strony, zanim uznam że faktycznie sprawy się mają tak, jak opisał to klub (Zarząd) w swoim oświadczeniu.

Niezależnie od tego, kto ma rację cała sprawa ośmiesza nasz klub. To są większe jaja od rzecznika Jurczyńskiego, który dementował sam swoje wypowiedzi. Ładnie to świadczy o profesjonaliźmie w zarządzaniu klubem.

A miało być inaczej...
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując