Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
AstarothDM
Wyższa Szkoła Jazdy
Od: 12.2003
Skąd: Wyzsza Szkoła Jazdy
Offline
#
2934
12.11.2009, 17:51
nie wiadomo dokładnie o co chodziło poza tym ze o pieniądze, dziwna akcja, natychmiastowe zwolnienia niewygodnych ludzi i przysłowiowy plaster dla prezesa...
Szefu - Marketing - BAH i nie wiadomo kto i co po drodze.
***
miejsce na twoją reklamę
***
AstarothDM
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AstarothDM
Znajdź inne posty napisane przez AstarothDM