Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12301
Stary 12.11.2009, 17:33
dawidTS napisał(a):Wyświetl post
Czy aby wejść do In Blanco trzeba mieć 18 lat?
Jakie znacie kluby gdzie nie wpuszczają od 18 lat?
In Blanco to raczej chyba jeden z tych lepszych klubów, więc wstęp prawdopodobnie nawet od 21lat. Głównie jest tak, że bramkarze stoją gdzieś tak +/- od godz. 20. Wcześniej można wejśc bez problemu, ale jak nie masz tych 18lat i spytają się o dowód, a Ty go nie będziesz miał to pewnie Cię, kulturalnie mówiąc, wyproszą.
Odpowiedz cytując