Wyświetl pojedynczy post
salek
Senior Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2930
Stary 12.11.2009, 16:51
drogi felamengisto, a co by było, gdyby nie opublikował takiego listu? Zwolnili by go za nie wykonywanie poleceń zarządu?

Mylisz się co do Lecha- oni zrobili to już tydzień temu, a Legia nie ma podstaw aby pisać taki list, bo obecnie nie ma sponsora z tej branży.
Odpowiedz cytując