Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3696
Stary 12.11.2009, 12:21
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
czy kibice Wisły chociaż raz w ostatnim czasie wygwizdali grajków w połowie lub w przerwie . Może oni mysla ze nam wystarczy ze wygrywaja ... czasami.
Chyba trzeba zacząć gwizdać na nich.
Odpowiedz cytując