Na obecna sytuacja, czyli braku kasy na transfery Moretto bedzie naprawde solidnym graczem. Nie oczekujmy, ze nagle trafi do nas bramkarz, ktory kosztuje kilkaset tysiecy euro i jest pierwszym bramkarzem w niezlym zespole ligi europejskiej. Na takiego narazie nie mamy szans. Jesli zblizy sie poziomem do Dolhy, ktorego uwazam za najlepszego bramkarza ostatnich kilku lat w Wiśle ( chodzi mi o umiejetnosci bramkarskie

) to brac w ciemno. Tylko no wlasnie kto oceni jego umiejetnosci, ech..
A uwazacie, ze taki Kasprzik czy Gikiewicz, ktorych niby chcielismy albo pytalismy o nich sa lepsi od Moretto

Bo ja szczerze w to watpie.
Za Kasprzika Lech dal 900 tys zl, a Gikiewicza wyceniono na 500 tys.euro jesli sie nie myle..