Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16397
Stary 11.11.2009, 23:09
Na obecna sytuacja, czyli braku kasy na transfery Moretto bedzie naprawde solidnym graczem. Nie oczekujmy, ze nagle trafi do nas bramkarz, ktory kosztuje kilkaset tysiecy euro i jest pierwszym bramkarzem w niezlym zespole ligi europejskiej. Na takiego narazie nie mamy szans. Jesli zblizy sie poziomem do Dolhy, ktorego uwazam za najlepszego bramkarza ostatnich kilku lat w Wiśle ( chodzi mi o umiejetnosci bramkarskie ) to brac w ciemno. Tylko no wlasnie kto oceni jego umiejetnosci, ech..

A uwazacie, ze taki Kasprzik czy Gikiewicz, ktorych niby chcielismy albo pytalismy o nich sa lepsi od Moretto Bo ja szczerze w to watpie.
Za Kasprzika Lech dal 900 tys zl, a Gikiewicza wyceniono na 500 tys.euro jesli sie nie myle..
Ostatnio edytowane przez canarinhos : 11.11.2009 o godz. 23:23.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując