Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2523
Stary 11.11.2009, 22:14
wtf? Czemu nie moge wydawać poleceń z ławki :/



E:

Nie robie w tym czasie żadnych zmian...Kurde ta opcja jest mi potrzebna i sie s.......iła :/
Ostatnio edytowane przez Tylko_Wisła! : 11.11.2009 o godz. 22:38.
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując