|
Ja stosuje taktyke bardzo ofensywna przynosi bardzo dobre efekty. Jest to ustawienie z 4 obrońcami: 2 bocznych i 2 klasycznych, z jednym środkowym pomocnikiem odbierajacym pilke, z 2 skrzydlowymi, z jednym ofensywnym pomocnikiem, klasyczną 10 oraz z z napastnikiem (jezeli wysoki to odgrywajacy, jezeli niski to napastnik kompletny). Taktyka idelana dla druzyny z czolowki ligi, wiec nie polecam jej komus np zaczynajacemu od 4 ligi.
|