Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
microsystem
Junior Member
Od: 02.2009
Offline
#
2515
11.11.2009, 19:52
tak właśnie robię, ale pojawiają mi się tylko cztery języki: angielski, szwedzki dunski i norweski..
dzięki już mam
Ostatnio edytowane przez microsystem : 11.11.2009 o godz. 19:59.
microsystem
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do microsystem
Znajdź inne posty napisane przez microsystem