|
Patrząc na filmik to być może brakarz którego szukamy. Nam raczej nie jest potrzebny super bramkarz na lini tylko wysoki z dobrym warunkami, który wyłapie kilka wrzutek w meczu. Na podstawie filmików widać że to potrafi. Na lini tez nie jest źle. I co najważniejsze nie widać w jego interwencjach jakiegoś rzucania się pod publiczkę.
Wiem że nie można racjonalnie ocenić zawodnika na podstawie filmiku z youtube ale jak zobaczyłem filmiki Lubosa Iliziego to definitywnie można było go już skreślić przed ściąganiem na testy.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 11.11.2009 o godz. 19:49.
|