Wyświetl pojedynczy post
LoRd
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Kraków - Oświecenia ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#278
Stary 11.11.2009, 19:39
Nooo to jak trwoga to do ... Braci ze Śląska ...
Właśnei się dowiedziałem, że najbliższy weekend spędzę we Wrocławiu (to, że meczu nie obejrzę bo liga nie gra to już wiem :( ). Jestem teraz na etapie planowania wycieczki bo Wrocku. Dotychczas byłem raz ale tylko na meczu także miasta nie widziałem. Szperam w internecie co zwiedzić niemniej bardzo cenna byłaby dla mnie informacja kogoś kto tam był lub też wrocławianina. Co warto zobaczyć a co omijać. Pomożecie ?
-> Prawda jest jak du*a, każdy ma swoją ...
Odpowiedz cytując