Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16394
Stary 11.11.2009, 19:26
Markus napisał(a):Wyświetl post

I przestańcie wybrzydzać, jakbyśmy mogli sprowadzic Buffona. Nie możemy i go nie szukamy. Nie łudźmy sie, że do Polski trafi kiedykolwiek piłkarz pozbawiony wad, na topie i w formie. Nie ta liga, nie ta kasa, nie ten budżet.


Musze sie zgodzic z Markusem.


Przypomnijmy ze jak ten gosc jest na bieząco to wie ze moze trafic do Ligi ktora jest gorsza od tej w Burkina Faso albo w Mozambiku wiec ..

Nie ma co wybrzydzac ,jak drogi nie bedzie to brac ,gorszy od Cebanu nie bedzie a z Mariuszem "farfoclem" Pawełkiem powalczy o pierwszy sklad.jeden i drugi na tym skorzysta.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując