Markus napisał(a):

I przestańcie wybrzydzać, jakbyśmy mogli sprowadzic Buffona. Nie możemy i go nie szukamy. Nie łudźmy sie, że do Polski trafi kiedykolwiek piłkarz pozbawiony wad, na topie i w formie. Nie ta liga, nie ta kasa, nie ten budżet.
|
Musze sie zgodzic z Markusem.
Przypomnijmy ze jak ten gosc jest na bieząco to wie ze moze trafic do Ligi ktora jest gorsza od tej w Burkina Faso albo w Mozambiku wiec ..
Nie ma co wybrzydzac ,jak drogi nie bedzie to brac ,gorszy od Cebanu nie bedzie a z Mariuszem "farfoclem" Pawełkiem powalczy o pierwszy sklad.jeden i drugi na tym skorzysta.
