Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
microsystem
Junior Member
Od: 02.2009
Offline
#
2513
11.11.2009, 19:25
prosiłbym o pomoc, jak wgrac spolszczenie do Fm 10, trzeba wklei w folder data/language, a później coisk się odznaczało w ustawieniach, żeby mógł widzieć ten plik z jezykiem polskim, jakos to tak było, ale nie pamiętam wiec proszę o pomoc
microsystem
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do microsystem
Znajdź inne posty napisane przez microsystem