Wyświetl pojedynczy post
microsystem
Junior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2513
Stary 11.11.2009, 19:25
prosiłbym o pomoc, jak wgrac spolszczenie do Fm 10, trzeba wklei w folder data/language, a później coisk się odznaczało w ustawieniach, żeby mógł widzieć ten plik z jezykiem polskim, jakos to tak było, ale nie pamiętam wiec proszę o pomoc
Odpowiedz cytując