Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
12281
11.11.2009, 18:57
Kamson
napisał(a):
Od jakiegoś czasu youtube u mnie wygląda tak
http://img211.imageshack.us/img211/4699/24875595.jpg
Czasami jest normalny a czasami taki rozsypany a filmiki uruchamiają sie w malutkim okienku.
Używam najnowszej Opery. Co z tym zrobić?
A sprawdź w Operze: Narzędzia/Preferencje/Strony WWW i odznacz jeżeli masz zaznaczone okienko "dopasuj do szerokości". Na pierwszy rzut oka tak mi się wydaje że to może być przyczyna.
Раз два трзы, Туск ухади!
podszywacz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do podszywacz
Znajdź inne posty napisane przez podszywacz