Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12281
Stary 11.11.2009, 18:57
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Od jakiegoś czasu youtube u mnie wygląda tak
http://img211.imageshack.us/img211/4699/24875595.jpg
Czasami jest normalny a czasami taki rozsypany a filmiki uruchamiają sie w malutkim okienku.
Używam najnowszej Opery. Co z tym zrobić?
A sprawdź w Operze: Narzędzia/Preferencje/Strony WWW i odznacz jeżeli masz zaznaczone okienko "dopasuj do szerokości". Na pierwszy rzut oka tak mi się wydaje że to może być przyczyna.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując