Wyświetl pojedynczy post
tranceaddict
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Emigracja, 7011 km away from R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 11.11.2009, 18:46
Mistel napisał(a):Wyświetl post
Właśnie o to samo miałem zapytać


Ja myślałem o lodowisku, albo fantasy parku (bowling).


Zna ktoś jakieś inne atrakcje? Albo jakiś fajny, bezpieczny lokal gdzie mozna by tez potańczyć. Muzyka najlepiej techno.
Mistel polecam www.ilovetechno.be

Apropo kregli, czy w Krakowie sa tylko jedne kregle czy moze sa jakies inne, wujek google jakos slabo doradza i nic mi nie pokazuje procz FP, wiec jak sa jakies inne prosze podac linki do strony, jesli takowa istnieje, lub tez adres/y gdzie te kreglarnie sie znajduja.
Odpowiedz cytując