wolfy napisał(a):

|
Umówmy się - za darmo niesamowitego bramkarza nie wyciągniemy. Ale i tak wystarczy nam co najmniej przyzwoity.
|
Muszę sie zgodzić z Wolfym - dajcie mu choć trochę potrenować, pokazać się, a dopiero potem silcie się na jakieś osądy.
CV ma i tak dużo lepsze niż np: Brożek, o Pawełku i Cebanu nie mowiąc. Zasługuje na szansę. Nie jest tylko kolejnym człowiekiem "znikąd", trochę w piłkę i to w nie najgorszych ligach grał. Coś umieć musi, bo by do nich nie trafił.
I przestańcie wybrzydzać, jakbyśmy mogli sprowadzic Buffona. Nie możemy i go nie szukamy. Nie łudźmy sie, że do Polski trafi kiedykolwiek piłkarz pozbawiony wad, na topie i w formie. Nie ta liga, nie ta kasa, nie ten budżet.