Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Ofsajd
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: ZSŁ/AGH
Offline
#
12279
11.11.2009, 18:04
Kamson
napisał(a):
Od jakiegoś czasu youtube u mnie wygląda tak
http://img211.imageshack.us/img211/4699/24875595.jpg
Czasami jest normalny a czasami taki rozsypany a filmiki uruchamiają sie w malutkim okienku.
Używam najnowszej Opery. Co z tym zrobić?
myślę że masz problem z CSS'em (stylami) odśwież stronę i powinno działać, a jak nie to masz jakiś problem z Operą
Ofsajd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ofsajd
Znajdź inne posty napisane przez Ofsajd