Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2511
Stary 11.11.2009, 18:03
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
przedchwilą grałem 1 mecz w LM na wyjeździe z Bordeaux .. wynik 6:4 ;o
przegrywałem już 6:2 .. co ciekawe to ja więcej strzałow na bramke oddałem niż oni
Ja z Manchesterem 2:4,Sevilla 5:5,Bordeux 1:0
Odpowiedz cytując