Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2509
Stary 11.11.2009, 17:51
przedchwilą grałem 1 mecz w LM na wyjeździe z Bordeaux .. wynik 6:4 ;o
przegrywałem już 6:2 .. co ciekawe to ja więcej strzałow na bramke oddałem niż oni
Odpowiedz cytując