|
ludzie Moretto jest dopiero na testach a niektórzy juz narzekają jakby trafił do Lecha ,Legi,Unirei i tam go testowali podpisali z nim umowe to by większość narzekała na skautów i Skorże że kolejnego bramkarza odpuścili propo Benfiki gdyby nie był dobry to by go tam nie wzięli a że była zbyt duża konkurencja w bramce to on rozwiązał z Benfiką kontrakt Appiah co najmniej pół roku szukał nowego klubu i trafił do Chievo i jakoś daje rade chociaż przez pewien czas nie grał Campbell od dłuższego czasu nie grał i trafił do Notts County na Petrescu też wszyscy narzekali i co i dziś jego Unirea gra fazie grupowej LM ludzie oceniajcie zawodników po ich umiejętnościach i po ich grze na żywo a nie po obejrzeniu ich gry w TV
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 11.11.2009 o godz. 17:12.
|