Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2821
Stary 11.11.2009, 17:09
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Boli mnie ten luz w wypowiedziach u naszych zawodników po meczach. Oni po takich meczach jak z Legią nie powinni być wstanie racjonalnie podsumować meczu... a tu minute po meczu wypowiadają się, że zagraliśmy słabo, potrafią posumować mecz jakby byli dzień po nim. Oni chyba w trakcie meczu już sobie myślą co powiedzieć w wywiadzie.
Bo oni mają w dupie Wisłę, dla nich liczy się tylko kasa. Wisłę traktują tylko jako jeden z wielu pracodawców i najważniejsze jest to by doić kasę. Oni Wisły nie traktują tak jak my, dla nas to jest życie, dla nich to tylko praca i czerpanie korzyści finansowych ;/ jak słyszę takie spokojne wypowiedzi Ćwielonga "liga będzie ciekawsza" to mnie krew zalewa ;/