Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2507
Stary 11.11.2009, 16:37
Krissu
U mnie w każdym meczu padają bramki z rzutów rożnych i po strzałach z dystansu...
Wystarczy ustawić rożne: gra na krótki słupek i puścić 2 najlepiej grających głową piłkarzy, aby nabiegali właśnie na krótki słupek: w 10 meczach zdobylem 5 bramek z rogów, a puscilem chyba tyle samo, przy czym ustawilem tak by caly zespol sie wracal. W ostanich dwóch meczach dwa razy zdobyłem gola w 30 sekundzie .

Oto moja Wisła: awansowałem do LM, w lidze nieźle, poza porazka z Polonia Warszawa w 1 meczu (3:4) same wygrane, niestety dostałem od Lecha (1:2) w Superpucharze. A w LM: Real, Manchester i Kopenhaga. Szkoda, ze nie mam dobrego bramkarza...

http://img338.imageshack.us/i/skad.png/
Odpowiedz cytując