Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member
Od: 08.2005
Offline
#
2505
11.11.2009, 16:34
Willy Topp jest mega dobry, ponadto Mifsud, Szamotulski, i Shilla, srodkowy obronca, reprezentant z Ghany, dobra robota wykonuja.
Luk_Biala_Gwiazda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk_Biala_Gwiazda
Znajdź inne posty napisane przez Luk_Biala_Gwiazda