Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2503
Stary 11.11.2009, 16:29
sevenheaven właśnie sie tłuke o majstra z Lechem i Legią na razie spadłem z1szego na 3cie a Wisła mnie goni a propo Wisły dostałem propozycje wymiany Cebanu za Sztyłke i sie właśnie zastanawiam a i polecam Bonno napastnik z WKS gra w rezerwach Sparty Pragi ale jest lepszy od Chinyamy opłaca sie inwestować w Piotra Bronowickiego z Łęcznej?
Odpowiedz cytując