sevenheaven właśnie sie tłuke o majstra z Lechem i Legią na razie spadłem z1szego na 3cie a Wisła mnie goni a propo Wisły dostałem propozycje wymiany Cebanu za Sztyłke i sie właśnie zastanawiam a i polecam Bonno napastnik z WKS gra w rezerwach Sparty Pragi ale jest lepszy od Chinyamy opłaca sie inwestować w Piotra Bronowickiego z Łęcznej

?