|
Millwall:
1wszy sezon - 6. miejsce, baraże, awans co Championship
2gi sezon - 15. miejsce, spokojne utrzymanie.
3ci sezon - po 20 spotkaniach 3 miejsce.
A najlepsze, że na transfery nie wydałem ani pensa. Wszystkie "do" były za free.
Czy tylko mi wydaje się, że strasznie łatwo w nowym FMie strzelić bramkę z dystansu?
|