Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2502
Stary 11.11.2009, 16:22
Millwall:
1wszy sezon - 6. miejsce, baraże, awans co Championship
2gi sezon - 15. miejsce, spokojne utrzymanie.
3ci sezon - po 20 spotkaniach 3 miejsce.

A najlepsze, że na transfery nie wydałem ani pensa. Wszystkie "do" były za free.

Czy tylko mi wydaje się, że strasznie łatwo w nowym FMie strzelić bramkę z dystansu?
Odpowiedz cytując