Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2496
Stary 11.11.2009, 15:28
LAB napisał(a):Wyświetl post
mam pytanie:
odpalilem sobie Wisełke(normalnie gram w fm 3,4 ligami bo tylko to sprawia mi przyjemnosc) ale dla przetestowania gry wzialem nasz klub. Mam pytanko: Czy wisła ma druzyne rezerw? Bo niemoge nigdzie znalesc opcji pokazujacej skład młodej Wisły.
Nie ma takiego czegoś w FM jak WISŁA II lub młoda ekstraklasa
piłkarze z młodej Ekstraklasy są podzieleni niektórzy w 1 zespole a inni w kadrze juniorskiej ;-PP
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując