moje podstarzałe "perełki" narazie grają tak sobie, ale egzamin zdały ..
w drodze do LM pokonałem w dwumeczu :
Dynamo Mińsk 8:3
Sparte Praga 6:0
FC Zurych 2:2 ;/ wygrałem dzięki bramce na wyjeździe ..
w lidze narazie 3 zwycięstwa i remis z Legią, chociaż cisnąłem ich cały mecz, ale Krzynówek mi z wolnego strzelił
narazie jestem częściowo zadowolony ..
w grupie LM mam Milan, PSV i Bordeaux
musze minimum 3 miejsce mieć
