Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
brumir
Member
Od: 03.2005
Offline
#
12269
11.11.2009, 14:50
Stanlej13, wydaje mi się, że to firma "Casual". Podobną naszywkę ma ba ramieniu.
brumir
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do brumir
Znajdź inne posty napisane przez brumir