Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16373
Stary 11.11.2009, 14:45
oficjalna nie potwierdziła tego faktu, więc wstrzymajmy sie z tym... jak dla mnie to on nie powinien zostać zakontraktowany, ale to tylko moja opinia, a to dlatego, że bardzo interesuję się ligą portugalską i nie raz ogladałem go w tv nawet jak grał w Setubal... tam zgadzam się był gwiazdą, ale po przyjściu do Benfici spuścił z tonu i to gruubo (mnóstwo baboli, a takiego babola już mamy w postaci Mariusza), nie podniecałbym się faktem, że grał na zachodzie i ma fantastyczne doświadczenie jak to niektórzy piszą, zwracam jedynie uwagę na to, że on na poważnie grał jakiś rok temu, co z tego, że jest lepszy od Cebanu? nam potrzeba bramkarza o pare klas przewyższającego serba i o klase albo dwie przynajmniej naszego asa Pawełka...

P.S myślicie, że dlaczego nie zagrzał na dłużej miejsca w Atenach? odpowiedzcie sobie sami...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując