kubanczyk napisał(a):

|
gdzie tu filozofie on sobie zaprzeczyl?
|
Filozofie, tym ze jesli zwolnia Skorze a nie o.......a gdzies na zachod Brozka czy kogokolwiek to bedzie przyzwolenie na olewactwo? Brozek, czy ktokolwiek inny, po pol roku bedzie wracal z podkulonym ogonem do Polski bo zobaczy co to znaczy pracowac. A reszta? Zobaczy ze w tym klubie jest stabilizacja i to ze trener rzadzi a nie oni.