Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2814
Stary 11.11.2009, 14:29
kubanczyk napisał(a):Wyświetl post
gdzie tu filozofie on sobie zaprzeczyl?
Filozofie, tym ze jesli zwolnia Skorze a nie o.......a gdzies na zachod Brozka czy kogokolwiek to bedzie przyzwolenie na olewactwo? Brozek, czy ktokolwiek inny, po pol roku bedzie wracal z podkulonym ogonem do Polski bo zobaczy co to znaczy pracowac. A reszta? Zobaczy ze w tym klubie jest stabilizacja i to ze trener rzadzi a nie oni.