Niech chociaż tą wzmiankę potwierdzi któryś z wiślackich serwisów,wtedy można wysuwac dopiero jakies daleko-idące wnioski. Jak dla mnie Moretto powinien byc strzalem w dziesiątke. W sumie to Wisle od zaraz potrzeba klasowego zmiennika dla Pawełka (tak nawiasem, nie wiem czy czytaliscie ;p
http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Kt...wiadomosc.html) i Moretto wydaje sie takim byc. Jesli potwierdzi klase z jutubowskich filmikow to mozna chlopa brac
