Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1120
Stary 11.11.2009, 12:39
koyoot napisał(a):Wyświetl post
POwiem tak: niby miala to byc gra roku 2009 a jest to "tylko" swietny RPG. Poki co gra roku dla mnie jest Batman: Arkham Assylum.
A dla mnie najlepszą grą roku jest Machinarium. Wciąga niesamowicie ale jej wadą jest krotki czas rozgrywki;/ oczywiście to zależy od gracza ile czasu zajmie mu rozwiązanie lamigłowek ; )
Odpowiedz cytując