koyoot napisał(a):

|
POwiem tak: niby miala to byc gra roku 2009 a jest to "tylko" swietny RPG. Poki co gra roku dla mnie jest Batman: Arkham Assylum.
|
A dla mnie najlepszą grą roku jest Machinarium. Wciąga niesamowicie ale jej wadą jest krotki czas rozgrywki;/ oczywiście to zależy od gracza ile czasu zajmie mu rozwiązanie lamigłowek ; )