Eleusis napisał(a):

|
O tak, boki obrony Golański- Alvarez(jeśli udało by się go zakontraktować) to byłoby coś!
|
ktoś z klubu powinien w styczniu wybrać sie do Bukaresztu i porozmawiać z Pawłem o zmianie klubu przez niego. Powinien doniego pojechać Skorża, Wilczek i jakiś dobry prawnik...