|
Aha luzz spoko, to idealny bramkarz na suchą murawe ( podobno na mokrej sobie nie radził...) dajmy sobie spokój z tym bramkarzem.... Pamiętam go doskonale z występów w Benfice Lisbona... babol za babolem... taki brazylijski Pawełek...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|