Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
16364
11.11.2009, 12:30
Ja się bardzo cieszę. Bramkarz w miarę znany, na pewno byłby że tak powiem "zachętą" dla lepszych graczy zagranicznych na przyszłość, a sam wydaje się być całkiem niezły. Pożyjemy zobaczymy, ja jestem za.
Eleusis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Eleusis
Znajdź inne posty napisane przez Eleusis