Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16364
Stary 11.11.2009, 12:30
Ja się bardzo cieszę. Bramkarz w miarę znany, na pewno byłby że tak powiem "zachętą" dla lepszych graczy zagranicznych na przyszłość, a sam wydaje się być całkiem niezły. Pożyjemy zobaczymy, ja jestem za.
Odpowiedz cytując