Gwiaździsty napisał(a):

|
A co słychać u wielkich skautów. Tyle czasu minęło, a tu cicho sza. Gdzie teraz wojażują ? Po Antarktydzie ? Jaki jest plon ich "ciężkiej" pracy?
|
Napewno jesli nawet znajda tychze zawodnikow to nie pojdzie to w media, a w ciagu ostatnich dwoch dni mamy dwie wiadomosci co do testow, tzn. oficjalnie tylko o juniorze z Bergen, a moze takze jutro dowiemy sie o bramkarzu.
Druga sprawa - ciekawy jestem jaki maja okreslony budzet na ewentualne nabytki, bo to chyba kluczowa kwestia.