Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16344
Stary 10.11.2009, 23:56
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Kazimierski na kadrę ma się chyba wybierać od przyszłego roku. Ktoś przecież musi obecnie trenować z Pawełkiem i Cebanu?
Gość trenował z nami we wtorek, a w ten sam wtorek tj. dzisiaj Kazimierski stał na bramce podczas gry w cztery bramki na kadrze. KTOŚ musi, ale kto trenuje Pawełka i Cebanu? Też bym chciał wiedzieć.
Odpowiedz cytując