WHITE*STAR napisał(a):

|
Kazimierski na kadrę ma się chyba wybierać od przyszłego roku. Ktoś przecież musi obecnie trenować z Pawełkiem i Cebanu?
|
Gość trenował z nami we wtorek, a w ten sam wtorek tj. dzisiaj Kazimierski stał na bramce podczas gry w cztery bramki na kadrze. KTOŚ musi, ale kto trenuje Pawełka i Cebanu? Też bym chciał wiedzieć.