tormenthor napisał(a):

|
Niedzielan to najinteligentniejszy piłkarz jaki ostatnimi laty grał w Wiśle. Do tego chłopak miał serce do gry i nigdy się nie opierdalał. Szkoda tylko, że podpadł Skorży, a ten jak się okazało jest pamiętliwy. O zachowaniu Bednarza nie warto wspominać. Andrzej odszedł z klasą i szkoda tylko, że wszyscy piłkarze Wisły nie mają takiego charakteru jak on. Uważam, że wystarczyło 5 - 6 meczów w pełnym wymiarze abyśmy mieli z niego pożytek.
|
szkoda tylko że tyle szans ile nigdy by nie dostał Wtorek
dostaje piłkarz z nr 21..