Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2906
Stary 10.11.2009, 23:50
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Niedzielan to najinteligentniejszy piłkarz jaki ostatnimi laty grał w Wiśle. Do tego chłopak miał serce do gry i nigdy się nie opierdalał. Szkoda tylko, że podpadł Skorży, a ten jak się okazało jest pamiętliwy. O zachowaniu Bednarza nie warto wspominać. Andrzej odszedł z klasą i szkoda tylko, że wszyscy piłkarze Wisły nie mają takiego charakteru jak on. Uważam, że wystarczyło 5 - 6 meczów w pełnym wymiarze abyśmy mieli z niego pożytek.
szkoda tylko że tyle szans ile nigdy by nie dostał Wtorek
dostaje piłkarz z nr 21..
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując