Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2905
Stary 10.11.2009, 23:48
No dokladnie kozak Dawidowski ilez to razy sie "odgrażał" ze pokaze kibicom Wisly co o nich sądzi..

problem w tym ze trzeba mu bylo gola strzelic a z kasyna nie tal latwo wycelować w ten prostokat o wymiarach 7 x2,5 metra.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując