Dokładnie. Wbrew temu co jest napisane i pokazane na tym filmiku ten Moretto to dobry bramkarz jak na warunki panujące w Polsce. Już na starcie jest przynajmniej równorzędnym rywalem dla Pawełka. Dodatkowa rywalizacja jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Ciekawe ile by miesięcznie zarabiał? I co teraz Cebanu ? Po zakończeniu sezonu na wypożyczenie?
http://www.youtube.com/watch?v=FqyoS...embedded#at=43