Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16337
Stary 10.11.2009, 23:31
Dokładnie. Wbrew temu co jest napisane i pokazane na tym filmiku ten Moretto to dobry bramkarz jak na warunki panujące w Polsce. Już na starcie jest przynajmniej równorzędnym rywalem dla Pawełka. Dodatkowa rywalizacja jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Ciekawe ile by miesięcznie zarabiał? I co teraz Cebanu ? Po zakończeniu sezonu na wypożyczenie?

http://www.youtube.com/watch?v=FqyoS...embedded#at=43
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 10.11.2009 o godz. 23:33.
Odpowiedz cytując